نکاتی در خصوص برنده شدن در پابجی

درباره پابجی

آمار نشان می دهد تا  احتمال برنده شدن بازی پابجی پرطرفدار بسیار اندک است ولی نکات خاصی به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید شانس خود را افزایش دهید. شاید افراد زیادی تصور کنند که برای برنده شدن نیازمند حرفه ای بودن هستند ولی گاهی اوقات شانس نیز باید با شما همراه باشد. مطالبی که در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد باعث می شوند تا بتوانید شانس خود را هرچند به مقدار کم افزایش دهید. البته برای این که نکات مورد نظر را بتوانید به خوبی در بازی پیاده کنید باید حتما تمرینات زیادی را قبل از آن انجام دهید.

پابجی - پرشین گلف

شروع بازی از ناحیه غرب نقشه Erangle

آغاز بازی همواره مهمترین قسمت آن است. در یکی از مقالات پرشین گلف درباره این که نقاط مناسب در این نقشه کدام مکان ها هستند صحبت کرده ایم. حال قصد داریم تا نکات بیش تری را برای شما بازگو کنیم. تعدادی از بخش ها در نقشه هستند که لوت متوسطی دارند ولی در عوض به دلیل این که تعداد کاربران در این مناطق کمتر خواهد بود در نتیجه امکان این که شما بتوانید به آن تجهیزات دسترسی یابید بیش تر خواهد شد. فرود آمدن در قسمت غرب نقشه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید خود را آماده تر کنید. همین طور به دلیل این که این ناحیه دارای ساختمان های زیادی است شما را قادر می سازد تا بازی با لوت مناسب شروع گردد.

نخستین zone بازی

زون اولیه باعث دردسر زیادی برای شما نمی گردد. با این حال در جهت جلوگیری از درگیری با کاربران می توانید از زون اولیه بازی بهره مند شوید. همین طور می توانید از المان هایی که برای بازیابی سلامت مهم هستند استفاده کنید تا بتوانید شانس زنده ماندن را بالا ببرید.

کاور کردن خود توسط محیط

ساختمان ها یکی از مکان هایی هستند که می توانند شما را از دید دشمن پنهان کنند با این حال همیشه نمی توان با کمک این استراتژی خود را پنهان کرد زیرا گاهی اوقات کاربر دسترسی به این مکان ها ندارد. البته اگر نارنجکی به داخل ساختمان پرتاب گردد به طور قطع باعث آسیب شما خواهد شد. در این راستا پوشش گرفتن در تپه ها و دره ها می تواند هم دید خوبی به شما بدهد هم مانع از آسیب به شما بشود.

 

پابجی - پرشین گلف

استفاده از هلمت لول سه

حتی اگر شما با هلمت لول سه ای مواجه شدید که مقدار زیادی آسیب دیده بود با این حال حتما آن را بردارید چون مشخص نیست که این هلمت تا چه زمانی قادر به دوام بر روی سر شما خواهد بود. زیرا تنها این هلمت ها هستند که اگر شما در معرض گلوله اسنایپ m24  قرار بگیرید مانع از هد شات شدن شما می شوند.

همین طور بخوانید درباره آموزش Call of Duty Warzone (perks) بخش دوم

جلیقه لول سه را استفاده نکنید

جلیقه هر چه سالم تر باشد می تواند بهتر شما را حفظ نماید در این راستا هنگامی که بین یک جلیقه لول سه آسیب دیده و یک جلیقه لول دو گیر کردید بهتر است تا جلیقه لول دو را بردارید زیرا هنگامی که در نبردهای زیادی شرکت می کنید جلیقه سالم بهتر است تا نوع آسیب دیده. ولی در زمانی که نیاز نیست تا در جنگ های زیادی شرکت کنید و تا پایان بازی راه زیادی نمانده است جلیقه لول سه بهتر خواهد بود.

بازی در لبه دایره

هرچه به انتهای بازی نزدیک می گردید باید استراتژی های بهتری را در نظر بگیرید. یکی از بهترین راه ها این است که در لبه دایره حرکت کنید. زیرا در این حالت هیچ فردی پشت شما قرار نخواهد گرفت و از این نظر امنیت خواهید داشت.

تقویت انرژی در آخر بازی

حتی کسانی که در سلامتی کامل به سر می برند بهتر است تا انرژی خود را تقویت کنند. استفاده از نوشیدنی هایی که باعث تقویت انرژی شما می شوند بسیار مفید خواهد بود. استفاده از موادی هم چون pain killer، energy drink  و … باعث می شود تا شما بتوانید با سرعت بالاتری بدویید و همین طور در صورت آسیب دیدن با سرعت بهتری سلامتی خود را بازیابی کنید.

استفاده از بوته برای کاور کردن خود

با این که پنهان شدن در بوته افراد را یاد کارتون ها می اندازد ولی تجربه نشان داده که این روش می تواند در نجات شما بسیار موثر باشد و احتمال این که دشمن بدون دیده شدن از کنارتان بگذرد بالاست. ولی با این حال اگر فردی متوجه شما بشود در معرض گلوله های آن قرار خواهید گرفت.

از چمن برای پنهان شدن استفاده نکنید

استفاده از اسکوپ به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مسیرهای روبه روی خود را به خوبی مشاهده کنید. در نتیجه افرادی که قصد دارند تا در حالت خمیده و سینه خیز به سمت جلو پیشروی کنند به سادگی توسط دشمن شناسایی می شوند. پس استفاده از یک دیوار و یا درخت می تواند کاور بهتری برای شما باشد.

همین طور بخوانید درباره مقایسه کالاف دیوتی و پابجی

عجولانه وارد درگیری نشوید

برای این که وارد یک درگیری شوید عاقلانه تر این است که در ابتدا از وضعیت تجهیزات و سلاح های خود به صورت کامل آگاهی داشته باشید. برای مثال افرادی که تنها یک شات گان و smg دارند اگر وارد مبارزه ای شوند که دشمن از ar استفاده می کند شانسی نخواهند داشت. پس بهتر است قبل از این که تحت تاثیر استریم ها وارد میدان های نبرد شوید ابتدا تجهیزات خود را ارتقا دهید