رازهای بازی کالاف دیوتی

بسیاری از کسانی که علاقه به بازی های آنلاین دارند با بازی کالاف دیوتی نیز آشنا هستند. در واقع افراد زیادی هستند که خاطرات زیادی با این بازی داشته اند. مخصوصا بعد از این که این بازی تحت نسخه موبایل نیز به عرضه رسید محبوبیت آن در میان بازیکنان افزایش یافت. شاید جالب است بدانید که افراد زیادی در داخل ایران نیز بسیار به بازی کالاف دیوتی علاقه دارند. در این راستا افراد زیادی هستند که علاقه دارند تا با نکات پنهان و ویژه این بازی آشنا شوند تا بتوانند به صورت موثرتری در رقابت و نبردها شرکت کنند و بتوانند در آن ها به پیروزی دست یابند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با این رازهای جذاب آن آشنا سازیم پس با ما همراه باشید.

بازی کالاف دیوتی

ترفندهای بازی کالاف دیوتی

در هر کاری دانستن اطلاعات بیش تر باعث می شود که افراد بتوانند راحت تر اهداف و کارهای خود را پیش ببرند. در نتیجه اطلاع از رازهای بیش تر سبب می شود که شما بتوانید راحت تر از بقیه بازیکنان جلو بیوفتید و به دست آوردهای بیش تری دست یابید. این بازی همان طور که می دانید در حالت چند نفره قابل بازی کردن است و همین امر باعث می شود تا بتوانید از امکانات بیش تری بهره مند شوید.

همین طور بخوانید درباره حقایق جالب درباره بازی پابجی

تنظیم کردن قسمت گرافیکی بازی

همان طور که می دانید گرفیک بازی نقش مهمی در بازی های آنلاین دارد و هرچه کیفیت گرافیک بالاتر باشد نه تنها در سرعت بلکه در بازی نیز موثر خواهد بود. در نتیجه برای کسب نتیجه بهتر باید از حالت HD استفاده کنید. هنگامی که بازی در حالت اچ دی قرار بگیرد صفحه نمایش شما قادر خواهد بود تا جزئیات بیش تری از بازی را برای شما به نمایش بگذارد در این حالت شما می توانید بازی را بهتر مشاهده کنید.

کلاس کاراکتر در بازی کالاف دیوتی

بخش دوم که می خواهیم در باره آن صحبت کنیم این است که باید کلاس مناسب را با توجه به کاراکتری که قرار است با آن بازی کنید تنظیم نمایید. در ادامه شما را با کلاس هایی که می توانید برای کاراکترهای خود انتخاب کنید آشنا خواهیم ساخت.

بازی کالاف دیوتی

کلاس Medic

این کلاس یکی از جالب ترین کلاس هایی است که شما می توانید برای بازی خود استفاده کنید. کاری که این کلاس انجام می دهد این است که یک تقویت کننده به شما داده می شود و با استفاده از آن قادر خواهید بود تا ایستگاهی پزشکی راه اندازی کنید. در این حالت هنگامی که سایر بازیکنانی که در تیم شما قرار دارند دچار مصدومیت شوند با حضور در این ایستگاه قادر به بازیابی توان از دست رفته خود می شوند.

کلاس Scout

کلاس اسکات در بازی کالاف دیوتی شما را قادر خواهد ساخت تا بتوانید ردپایی که از بازیکنان به جا مانده است را مشاهده کنید و همین طور با کمک آن قادر خواهید بود تا حضور بازیکنان دیگر را نیز در کنار خود متوجه شوید.

کلاس Clown

این کلاس به شما بمب هایی می دهد که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا موجوداتی هم چون زامبی را نابود کنید. همین چنین این ویژگی به شما اجازه می دهد که زامبی ها تا محدوده پانزده متر حضور را شما نسبت به سایرین کمتر احساس کنند.

کلاس Ninja

کلاس نینجا در بازی کالاف دیوتی امکان ویژه ای را برای شما فراهم می کند. با استفاده از این امکان می توانید تا صدای قدم زدن خود را از بین ببرید در نتیجه افراد دیگر متوجه حضور شما نخواهد نشد. همچنین نینجا قلابی نیز در اختیار شما قرار می دهد که با کمک آن می تواند به اهداف خود دست یابید.

کلاس Mechanic

استفاده از این کلاس پهبادی به نام EMP در اختیار بازیکنان قرار می دهد که با استفاده از آن می توانند کارهای بسیاری را به انجام برسانند.

کلاس Defender

کلاس دیفندر همان طور که از نام آن مشخص است برای امور دفاعی استفاده می شود. در بازی کالاف دیوتی با فعال کردن این کلاس می توانید یک سپر داشته باشید. این سپر باعث می شود تا حداقل میزان آسیب وارد شده به شما تا میزان بیست درصد کاهش یابد.
حال که با انواع کلاس های مختلف آشنا شدید می توانید نوع مناسب آن را با توجه به این که در چه مرحله ای از بازی هستید انتخاب نمایید. انتخاب کلاس مناسب شما را قادر می سازد تا با استفاده از استراتژی مناسب برنده بازی بشوید.

از دیگر نکاتی که به شما در کالاف دیوتی کمک می کند می توان به نکات زیر اشاره کرد:

استفاده از هواپیمای بدون سرنشین

اگر شما در بازی کالاف دیوتی به صورت گروهی بازی می کنید. امکاناتی شامل پهباد، موشک و یک هواپیما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این حالت شما می توانید با استفاده از موشک بازیکنانی که در فاصله دوری از شما قرار گرفته اند را هدف قرار دهید. استفاده از هواپیمای بدون سرنشین نیز موجب می شود تا بتوانید موقعیت سایر بازیکنان را بر روی رادار تشخیص دهید. البته استفاده از همه این امکانات باید در زمان و مکان مناسب خود صورت گیرد.

بهترین مکان‌ها برای فرود در مپ Erangel

ارتقا دادن سلاح ها

از نکات دیگر در بازی کالاف دیوتی این است که باید در موقع مورد نیاز سلاح هایی که استفاده می کنید را ارتقا دهید. زیرا ارتقا سبب می شود تا بتوانید در حین بازی کارکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارید.

استفاده از تجهیزات نظامی

بازی کالاف دیوتی نارنجک های مختلفی را در اختیار شما می گذارد ولی نحوه استفاده درست از آن بستگی به کاربر دارد. برای مثال حتما باید از نحوه پرتاب درست نارنجک ها اطلاعات کاملی داشته باشید. زیرا هنگامی که شما در خطر قرار داشته باشید یک پرتاب غیر اصولی می تواند انتهای کار شما محسوب گردد.

استفاده مناسب از هلیکوپتر

اگر شما در حالت گروهی بازی می کنید استفاده از هلیکوپتر سبب می شود تا شما در معرض دید سایر بازیکنان قرار گرفته و به راحتی از بین بروید در نتیجه به هیچ وجه عنوان نباید از این وسیله استفاده کنید مگر این که در حالت تنها مشغول بازی در کالاف دیوتی باشید.