آموزش Call of Duty Warzone (perks) بخش دوم:

کسانی که علاقه به بازی های بتل رویال دارند همیشه باید موانع زیادی را پشت سر بگذارند تا بتوانند به پیروزی در این مسابقات دست یابند. در این جهت پیروی از دستورالعمل های خاصی می تواند در پیروزی شما تاثیرگذارتر باشد. همین طور شما باید به طور مرتب تمرین کنید تا بتوانید هم زمان با کسب تجربه با استفاده از تجهیزات مناسب به هدف خود دست یابید. در این مقاله قصد داریم تا درباره پرک ها که همان تجهیزات هستند اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار دهیم.

Perks یکی از ویژگی هایی بازی کالاف دیوتی است که انتخاب مناسب آن ها باعث می گردد تا بخش تاکتیکی کاراکتر شما بهبود یابد. استفاده از پرک ها موجب می شود تا بتوانید به خوبی در نبرد با سایرکاراکتر ها دوام آورید. شما نمی توانید انتخاب perks ها را به صورت جداگانه در بازی خود انجام دهید بلکه نیاز دارید تا قبل از این که بازی آغاز شود پرک های خود را در کنار تجهیزات دیگر در loadout قرار دهید.

آموزش پرک از پرشین گلف

درباره پرک

کالاف دیوتی شامل ۱۸ پرک است که به سه رنگ مختلف تقسیم بندی شده اند. این رنگ ها شامل زرد، آبی و قرمز می شوند. از هر یک از این رنگ ها تنها می توان یک پرک را انتخاب نمود. پس هر loadout می تواند سه پرک داشته باشد. این که کدام پرک انتخاب شود کاملا بستگی به نوع بازی فرد دارد و همچنین هرچه انتخاب آن درست تر انجام شود بازیکن می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. البته لازم به ذکر است که همه پرک ها برای ما باز نخواهند بود و بعضی از آن ها در صورتی که در بازی به لول های بالاتری برسید قابل دسترسی خواهند بود. جهت استفاده از پرک می توانید به قسمت weapons بروید و روی edit loadout کلیک کرده و سپس یک لود اوت را انتخاب نمایید.

رنگ آبی

Double Time:اسلات نخست ۶ پرک آبی دارد. با انتخاب این پرک tactical sprint شما بسیار افزایش می یابد. برای توضیح بیش تر می توان گفت که این پرک باعث می گردد تا بتوانید با سرعت زیادی دوید. این پرک در لول یک آزاد است.
EOD: این پرک شما را در برابر انفجارهایی که کشنده نیستند محافظت کرده تا کمتر آسیب ببینید. این پرک نیز در سطح یک قفل نیست.
Scavenger: این پرک به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به لوت کردن خشاب بتوانید تا از سایر بازیکنانی که کشته شده اند خشاب دریافت نمایید. این پرک در لول ۱۸ قابل استفاده است.
Cold-Blooded: قابلیت این پرک باعث می شود تا دوربین های حرارتی نتوانند شما را شناسایی کنند. همین طور هدف قرار دادن بازیکنی که دارای پرک high alert  است باعث می شود تا بازیکن متوجه شما نگردد. این پرک در لول ۲۹ قابل باز شدن است.
Kill Chain: با استفاده از این پرک می توانید تا kill strike از لوت باکس را ساده تر پیدا کنید. این قابلیت در لول ۳۴ قابل باز شدن است.
Quick Fix: با استفاده از این قابلیت بعد از نبرد با دشمنان و کشتن آن ها سلامتیتان با سرعت کمتری پر خواهد شد. این قابلیت را می توان در لول ۴۲ باز کرد.

آموزش پرک کالاف دیوتی از پرشین گلف

 

همین طور بخوانید درباره آموزش Call of Duty Warzone (LoadOut) بخش اول

قرمز:

پرک های قرمز رنگ در بخش دوم قابل انتخاب هستند.
Restock: این پرک به شما کمک می کند تا تجهیزات و وسایل خود را بعد از پنجاه ثانیه بتوانید دوباره دریافت کنید. کسانی که چاقو دارند می توانند یک عدد اضافه نیز دریافت کنند. در این پرک نارنجک decoy و سرنگ استیم نیز با سرعت بیش تری قابلیت شارژ شدن هستند. این پرک در لول ۱ قابل باز شدن است.
Hardline:پرک مورد نظر به شما این قابلیت را می دهد تا بتوان از ایستگاه ها تخفیف گرفت. این قابلیت نیز در حالت لول یک قابل دسترسی است.
Overkill: پرک اورکیل به شما امکان می دهد تا بتوانید ۲ سلاح اولیه در loadout داشته باشید. با این حال برای این که بتوانید در لود اوت این تجهیزات را داشته باشید باید به این پرک دسترسی  پیدا کنید. وگرنه این امر موجب می شود که فقط به اسحله هایی هم چون چاقو، پیستول و لانچر دسترسی داشته باشید. این قابلیت در سطح ۸ قابل باز شدن است.
قابلیت high alert: این پرک ویژگی بسیار مناسبی  دارد و باعث می شود تا هنگامی که در دسترس دشمنان واقع شوید یک هشدار در بازی دریافت نمایید. این پرک نیز در لول ۱۱ قابلیت باز شدن دارد.
Ghost: قابلیت روح باعث می شود تا ضربان قلب شما در رادار و پهباد غیرقابل شناسایی گردد. پرک مورد نظر در لول ۲۴ قابل باز شدن است.
Pointman: اعضای تیم با شرکت در ماموریت های مختلف می توانند پول دریافت کنند این پرک به آن ها اجازه می دهد تا پول بیش تری دریافت کنند و در نتیجه خرید از ایستگاه ها راحت تر خواهد شود. قابلیت مورد بحث در سطح ۴۹ قابل دسترس است.

زرد:

TuneUp: این پرک زمان احیا کردن را کاهش می دهد. این قابلیت در سطح یک قابل استفاده است.

بخوانید درباره حقایق جالب درباره بازی پابجی

Amped:  موجب می شود تا بتوان اسلحه های مختلف را سریعتر سوییچ کرد. استفاده از این پرک همراه با اور کیل ترکیب بسیار مناسبی است. این پرک نیز در سطح یک قابل باز شدن است.

Shrapnel: با استفاده از این پرک که در سطح ۱۳ قابل دسترس است می توان باعث شد تا دشمن در حدود ۳ ثانیه دیرتر بازیابی گردد. همچنین به شما یک نارنجک تعلق خواهد گرفت.
Battle Hardened: پرک مورد نظر باعث می شود تا stun، flash و اثر چندین گاز دیگر بر شما کمتر شود. این قابلیت در لول ۲۶ قابل باز شدن است.
Spotter: پرک مورد نظر در سطح ۳۸ قابل باز شدن است. با استفاده از این پرک می توانید تا تجهیزات خاصی از دشمن را از پشت دیوار هم ببینید. همچنین با استفاده از آن می توان بعضی از تجهیزات را هک کرد.