موسیقی‌های جدیدی به بازی Call of Duty: Warzone اضافه شد

استودیوی سازنده‌ی بازی Call of Duty: Warzone امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که یک به‌روزرسانی برای این اثر در دسترس قرار گرفته است. بازی‌بازان به وسیله‌ی این به‌روزرسانی می‌توانند موسیقی‌های جدیدی را شنیده و لذت ببرند.

همین طور بخوانید درباره مقایسه کالاف دیوتی و پابجی

ظاهرا موسیقی‌های تازه‌ی بازی Call of Duty: Warzone تنها در بخش‌های بتل رویال قابل شنیدن خواهند بود. همان‌طور که اطلاع دارید، شما در وسایل نقلیه‌ی این بازی قادر هستید تا به موسیقی گوش کرده و یا نسبت به تغییر آن اقدام نمایید. حتی قابلیت شخصی‌سازی رادیوها در بخش تنظیمات بازی وجود دارد. حال با جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان، هواداران به چندین موسیقی کلاسیک و جذاب مرتبط با جنگ دسترسی خواهند داشت.

اگر از طرفداران بازی Call of Duty: Warzone باشید، حتما اطلاع دارید که فصل سوم آن به تازگی آغاز شده و محتویات فراوانی هم به آن اضافه شده است. حال از این محتویات باید به موسیقی‌های گفته شده اشاره داشت. البته مشابه این اتفاق برای فصل دوم نیز رخ داده بود که استقبال افراد را به همراه داشت. با این موسیقی‌ها، طرفداران می‌توانند حس و حال گذشته را زنده کرده و نبرد جذابی را با حریفان خود تجربه نمایند.

همین طور بخوانید درباره رازهای بازی کالاف دیوتی

باز کردن این موسیقی‌ها و استفاده از آن‌ها نیز بسیار ساده است. تنها کافیست که بازی‌بازان از رتبه‌ی ۷۲ در این اثر عبور کرده و خود را به مراتب بالاتری برسانند. سپس این بسته‌ی موسیقی با نام War Tracks برایشان قابل استفاده خواهد بود. بازی Call of Duty: Warzone در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. گفتنی است که دو استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.