آموزش Call of Duty Warzone (LoadOut) بخش اول

از محبوب ترین بازی های سبک بتل رویال می توان به کالاف دیوتی warzone اشاره کرد. این بازی کاملا رایگان می باشد و کاربران می توانند به راحتی آن را تهیه کنند. کالاف دیوتی وارزون علاقه مندانی از سرتاسر جهان را به خوب جذب کرده است که این رقم به هفتاد و پنج میلیون نفر می رسد. Warzone در واقع مجموعه ای از ویژگی های هر بتل رویال و کالاف دیوتی را شامل می شود.

درباره LoadOut

لوداوت یکی از بخش های بسیار مهم در کالاف دیوتی وارزون است. برای این که با این واژه آشنا شوید باید بگوییم که لوداوت ها شامل سلاح، انواع مختلفی تجهیزات و یک سری خصوصیات و قابلیت های خاص هستند که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد. شما می توانید هر کدام از موارد گفته شده را شخصی سازی کنید و آن ها را در LoadOut های خود قرار دهید. اما باید توجه داشته باشید که هر کدام از آن ها بنابر گیمی که قرار است در آن شرکت کنید متفاوت خواهد بود.
برای توضیح بیش تر می توان گفت که در Call of Duty Modern Warfare و Plunder شما می توانید هر زمانی که بخواهید تجهیزات مورد نیاز خود را از بین LoadOut انتخاب نمایید. در حالت بتل رویال تجهیزات لودلوت توسط پشتیبان هوایی بر روی نقشه انداخته می شوند. تجهیزات اول قبل از این که دایره اول بازی بسته شود در نقشه رها می گردد و دراپ دوم قبل از این که دایره پنجره بسته شود است. موقعیت مکانی این لوداپ ها در دویست متری شما خواهد بود. شما می توانید LoadOut ها را با دریافت پول از buy station نیز خریداری کنید برای این کار تنها نیاز دارید که مقداری پول پرداخت کنید. لوداوت های خریداری شده را می توان تنها در تیم خود استفاده کرد و قابل استفاده در تیم های رقیب نیستند.

علت اهمیت لوداوت

با این که در کالاف دیوتی می توان تجهیزات مختلفی را در بازی لوت کرد و یا آن ها را توسط ایستگاه ها خریداری نمود با این حال قابلیت ها فقط قابل دسترس از طریق لوداوت ها هستند. در نتیجه اگر می خواهید تا بازی خود را ارتقا دهید باید از لوداوت استفاده نمایید.

Edit LoadOuts

نحوه استفاده از لوداوت به این صورت است که قبل از این که بازی شروع شود باید قابلیت انتخاب را به همراه سلاح های خود در یک لوداوت قرار دهید و هنگامی که مشغول بازی هستید از آن ها استفاده نمایید.

سربرگ Weapons

یکی از بخش های اساسی در کالاف دیوتی وارزون است این سربرگ است. شما می توانید جهت دسترسی به لوداوت به قسمت سربرگ و در سپس بخش Edit LoadOut بروید.

بخوانید درباره حقایق جالب درباره بازی پابجی

 

آموزش Call of Duty Warzone (LoadOut)

همان طور که در عکس مشاهده می کنید کاستوم لوداوت هایی که در این بخش قرار دارند به راحتی قابل ویرایش هستند و شما می توانید آن ها را بنابر نظر خود شخصی سازی نمایید. هر لوداوت دارای قسمت های مختلفی است که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.
یکی از تجهیزات اصلی شما برای حمله بر علیه دشمنان Primary Weapon است. شما می توانید سلاح مورد نظر را از میان سلاح های مختلفی هم چون smg، lmg و شات گان انتخاب نمایید. از محبوب ترین سلاح ها در بتل رویال می توان Guru و A-MAX را نام برد.
بازیکنان می توانند برای سلاح پشتیبان خود از Secondary Weapon استفاده کنند. سلاح گفته شده نیز قابل انتخاب از میان handgun و چاقوها است. ولی بازیکن می تواند توسط overkill ، این سلاح پشتیبان را در میان Primary Weapon انتخاب نماید. یکی از قابلیت های خوب این بازی این است که شما می توانید سلاح های گوناگونی که انتخاب را می کنید را در بخش های لوله، ماشه، اسکوپ و خشاب شخصی سازی کنید. همین طور سبک بازی شما به هر گونه که باشید شما می توانید آن ها را عوض کنید.
Operator Perk: پرک ها کیف هایی هستند که بر روی آن ها نشان های خاصی دیده می گردد. با استفاده از این پرک ها ویژگی های زیادی برای کاراکتر شما فراهم می گردد. به طول کلی پرک در سه بخش دسته بندی می گردد که بازیکن فقط می تواند یکی از این دسته ها را انتخاب کند.
Lethal: این ابزاها در زمره نارنجک ها و اسلحه هایی قرار گرفته اند که با کمک آن ها می توانید به دشمن حمله کنید. برای مثال Thermite از جمله آن ها محسوب می گردد.
Tactical: این نوع از تجهیزات مرگبار نیستند و از آن ها می توان برای گیج کردن دشمن استفاده کرد. همین طور می توان برای متوقف کردن دشمن نیز از آن ها استفاده کنید. HeartBeat Sensor یکی از این تجهیزات تاکتیکال به شمار می روند.
GunSmith: بعد از این که سلاح های خود را شخصی سازی کردید می توانید روی این گزینه کلیک کنید تا بتوانید داخل منو گردید سپس با دو سربرگ مواجه می شوید.

سربرگ Attachments

در سربرگ مورد نظر شما می توانید بخش های متفاوت اسلحه را بنابر نظر خود تغییر دهید و یا آن را قوی تر کنید. البته این که به چه میزان می شود اسلحه را تغییر داد بستگی به Equipped دارد. این عبارت نشان دهنده این است که شما چه تعدادی از بخش های اسلحه را می توانید تغییر بدهید.

سربرگ Customize

این سربرگ نیز برای ایجاد تغییر در ظاهر اسلحه شما است اما تغییراتی که شما اعمال می کنید نتیجه ای در روند بازی نخواهد داشت.