بهترین مکان‌ها برای فرود در مپ Erangel

یکی از بخش های بسیار جذاب بازی پابجی نقشه Erangel آن است. این نقشه که ابعادی در حدود هشت در هشت کیلومتر دارد مکانی فوق العاده هیجان انگیز برای همه کسانی بود که نخستین بار در آن به موفقیت رسیدند.
البته لازم به ذکر است که علاقه به این نقشه تنها محدود به خاطرات شرکت کنندگان بازی نمی شود بلکه به خاطر حالت استراتژیک محیط آن می باشد. برای توضیح بیش تر می توان گفت که در این نقشه تعداد زیادی ساختمان در نقاط مختلف وجود دارد که باعث می شود بازی کنان بتوانند به سادگی در مکان های دلخواه پخش شوند و از آن جا کار خود را آغاز کنند.
لوت در بازی یکی از نکات بسیار مهم می باشد. با این که در شهرها و مکان های کوچک امکان خطر کاهش می یاد ولی باید در نظر داشته باشید که در مکان های بزرگ تر با این که احتمال خطر افزایش می یابد ولی شما می توانید تجهیزات بهتری را پیدا کنید. البته به همین دلیل رقابت بین بازیکنان بازی نیز افزایش می یابد مخصوصا در شروع بازی که زمان بسیار حساسی است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با مکان هایی مختلف که میزان ریسک آن ها متفاوت است آشنا سازیم. حتی مکان هایی که دارای خطر پایینی هستند مشخص شده تا برای بازیکنان درجه پایین تر پیدا کردن تجهیزات مناسب برای شروع بازی راحت تر باشد.

رازهای بازی کالاف دیوتی

مپ Erangel در پابجی
منطقه: Georgopol
درجه ریسک پذیری: متوسط رو به بالا
این منطقه بزرگ ترین بخش این نقشه می باشد. اکثر مناطق این منطقه را آپارتمان ها تشکیل می دهند. به همین دلیل این شهر یکی از بهترین بخش ها برای پیدا کردن لوت است ولی به دلیل این که احتمال مواجه با دیگر بازیکنان نیز بالا است باید به شدت مراقب باشید. همین طور شما می توانید در این شهر یک خودرو نیز پیدا کنید که توسط خودرو، رفتن به مراحل بعدی آسان تر خواهد شد.

منطقه: school و Rozhok
درجه ریسک پذیری: بالا
مدرسه از جمله بخش هایی است که در ناحیه مرکزی نقشه قرار گرفته است. شما برای برای پیدا کردن تجهیزات در این ناحیه از شانس بسیار خوبی برخوردار هستید. ولی به همین دلیل تعداد افرادی که در مدرسه قرار دارند بالاست و در نتیجه ریسک برخورد با آن ها نیز افزایش می یابد و رقابت برای یافتن تجهیزات مناسب نفس گیر خواهد شد! برای افرادی که بتوانند با موفقیت از این ناحیه خارج شوند پیدا کردن یک ماشین در نزدیکی مدرسه کار ساده ای خواهد بود.
منطقه: Quarry
درجه ریسک: متوسط
این ناحیه در جنوب غربی نقشه واقع شده است و از جهت پیدا کردن تجهیزات می تواند مورد مناسبی باشد. برای کسانی که به دنبال پیدا کردن تجهیزات هستند باید یادآوری کرد که در این ناحیه به دلیل این که تراکم ساختمان ها اندک هست باید مواظب برخورد با سایر شرکت کنندگان بود.
منطقه: Sosnovka Military Base
درجه ریسک: بالا
یکی از پر ریسک ترین بخشا در نقشه این ناحیه است. با این که شما با احتمال بسیار بالا می توانید مطمئن باشید که قادر خواهید بود تا تجهیزات بسیار مناسبی را پیدا کنید ولی به دلیل این که امکان حضور افرادی با تجربه بالا در این ناحیه زیاد است در این راستا خطر درگیری نیز افزایش می یابد. کسانی که به خوبی بتوانند از پس مشکلاتی همچون بر خورد با سایر بازیکنان بر بیایند باید به نکات دیگر هم چون نقشه و تایمر نیز توجه داشته باشند. ارتش در این قسمت در منطقه جنوبی واقع شده است پس اگر نقشه فرار خود را نکشیده باشید ممکن است تا با مشکلات متعددی رو به رو گردید.
منطقه: Stalber
درجه ریسک: پایین

این منطقه تنها یک کوه دارد و تعداد تجهیزاتی که می توانید در آن پیدا کنید بسیار کم است. با این که این نقطه منطقه ای امن محسوب می شود ولی نمی توانید تجهیزات زیادی در آن پیدا کنید و برای رفتن به منطقه بعدی نیاز به طی کردن یک مسیر طولانی وجود دارد.
منطقه: The Bunkers
درجه ریسک: بالا
این ناحیه شامل پناه گاه ها می شود. با این که شما قادر خواهید بود تا تجهیزات مناسبی در این نواحی پیدا کنید ولی به دلیل این که بازیکنان زیادی در داخل تونل ها وجود دارد رقابت بر سر تجهیزات نیز افزایش می یابد.

منطقه: Novorepnoye
درجه ریسک: بالا
این ناحیه یکی از بهترین مکان ها برای یافتن بهترین تجهیزات با کیفیت مناسب است ولی به دلیل این که بیش تر افراد نیز این ناحیه را انتخاب می کنند یک رقابت نفس گیر بین بازیکنان رخ خواهد داد. همچنین در این قسمت ماشین و قایق های زیادی برای فرار کردن وجود دارد.
منطقه: جنوب غربی Lipvoka
درجه ریسک: بالا
در این منطقه قسمت هایی هم چون انبار، خانه و ۱ ساختمان نظامی وجود دارد. با این تفاصیل شما قادر خواهید بود تا به تجهیزات مناسبی دسترسی پیدا کنید. ولی به دلیل این که سایر افراد نیز هدفی هم چون شما خواهند داشت در نتیجه امکان این که در معرض تیر قرار بگیرید بسیار بالا خواهد بود.

مقایسه کالاف دیوتی و پابجی

منطقه: ویلا
درجه ریسک: متوسط رو به بالا
در این ناحیه تنها هشت ساختمان وجود دارد. با این که این ناحیه برای تجهیزات منطقه مناسبی نمی باشد ولی می تواند دید مناسبی برایتان به ارمغان آورد. کسانی که قصد دارند برای مدتی جابه جا نشوند می توانند از ویلا استفاده کنند. البته این قضیه در صورتی است که شما چندین اسلحه دور برد نیز داشته باشید.
منطقه: ناحیه غربی Novorepnoye
درجه ریسک: پایین
در این ناحیه تعدادی ساختمان کوچک قرار گرفته است. به همین دلیل افراد حرفه ای چندان به آن توجه نمی کنند ولی به دلیل این که می توانید تجهیزات خوبی در آن پیدا کنید و همچنین چندین ماشین نیز در اطراف آن وجود دارد و برای فرار کردن نیز مناسب است انتخاب بدی به شمار نمی رود.
منطقه: ناحیه شمال غرب Lipovka
درجه ریسک: پایین
در این ناحیه تعدادی خانه قرار دارد. با این که تعداد زیادی تجهیزات در آن وجود ندارد اما برای اوایل بازی می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین امکان این که بتوانید یک خودرو نیز در این ناحیه پیدا کنید تقریبا بالا است.